Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

     Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 «Деякі питання проведення в 2016 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» (із змінами) зовнішнє незалежне оцінюваннярезультатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (ЗНО), в 2016 році проводитиметься з 5 травня до 10 липня.

     Особи, які зареєструються для проходження ЗНО, матимуть можливість скласти тести з ЗНО таких предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більш як ізчотирьох навчальних предметів.

     Для всіх випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2016 року результати ЗНО з української мови і літератури зараховуватимуться як оцінки за підсумками державної підсумкової атестації, що визначатимуться на основі кількості балів, набраних за виконання завдань лише з української мови. Також як результати ДПА зараховуватимуться результати складання тестів із математики або історії України (період ХХ – початок ХХІ століття).

     Наказ Міністерства освіти і науки України від 14.09.2015 № 923 (із змінами), зареєстрований в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2015 року за № 1152/27597, буде опубліковано 30 жовтня 2015 року в офіційному виданні «Офіційний вісник України», № 84. Наказ набирає чинності в день його опублікування. 

7 нововведень у вступній кампанії 2016 року.

     1. Набір на освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти молодого спеціаліста та спеціаліста в 2016 році відбуватиметься востаннє. Також вперше умови прийому до Вищих навчальних закладів України охоплюють ступені молодшого бакалавра та доктора філософії.

     2. Набір студентів до ВНЗ на всі ступені та освітньо-кваліфікаційні рівні у 2016 році буде здійснюватись за новим єдиним Переліком галузей та спеціальностей, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 року № 266.

     3.Також закон «Про Вищу освіту» передбачає деякі зміни моделі держзамовлення, згідно з якими Міністерство освіти і науки визначатиме загальну кількість бюджетних місць за спеціальностями та спеціалізаціями окремих спеціальностей. У свою чергу, вищі навчальні заклади встановлюватимуть мінімальні та максимальні обсяги вступників, які вони можуть і готові прийняти. Розподіл вступників по ВНЗ, з урахуванням їх пріоритетів, здійснюватиме Єдина державна електронна база з питань освіти.

     4. Вступники на молодшого бакалавра, бакалавра, магістра і спеціаліста медичного, ветеринарного та фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти, (крім осіб, які мають право на участь у конкурсі за результатами вступних екзаменів на основі повної загальної середньої освіти, зарахування за співбесідою та зарахування поза конкурсом) подаватимуть заяви про вступ тільки в електронній формі.

     5. Абітурієнти зможуть подати до п’ятнадцяти заяв на п’ять спеціальностей, на яких передбачено прийом за державні кошти. Кількість подання заяв в електронній формі на освітні програми, на яких не передбачається прийому за державні кошти, обмежуватися не буде.

      6. Також буде змінено розклад вступної кампанії, зокрема, початок прийому заяв та документів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти відбудеться 11 липня. Завершення прийому заяв та документів від абітурієнтів, які проходять співбесіди, екзамени, творчі конкурси відбудеться 20 липня, їх проведення &nda ... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.10.2015 | Коментарі (0)

     30 вересня в Остківській публічно-шкільній бібліотеці був проведений літературний лабіринт «Подорож у Читай – місто».

     Мета: Допомогти дітям зрозуміти значення книги в житті людини; познайомити з історією виникнення книги; розвивати у школярів смак до самостійної творчості, активної діяльності .

     Читачі мандрували лабіринтами «Читай-міста», позмагалися в знанні літературних творів,  згадували твори за уривками, відгадували кросворди.

Переглядів: 323 | Додав: WWWWW_W | Дата: 01.10.2015 | Коментарі (0)

Податковий календар на серпень 2015 року

7 серпня (п'ятниця)

Закінчується термін подання:

- звіту про суми податкових пільг за II квартал 2015 року.

10 серпня (понеділок)

Закінчується термін подання:

податкової декларації з податку на прибуток підприємства за півріччя 2015 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу (разом з відповідною податковою декларацією квартальна фінансова звітність (крім малих підприємств));

- декларації з податку на додану вартість за ІI квартал 2015 року платниками, у яких податковий період дорівнює календарному кварталу;

- податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за півріччя 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;

податкової декларації платника єдиного податку – юридичної особи за півріччя 2015 року платниками, віднесеними до 3 групи;

- декларації збору спеціальне використання води за ІI квартал 2015 року;

податкового розрахунку збору за спеціальне використання лісових ресурсів за півріччя 2015 року;

- декларації збору за місця для паркування транспортних засобів за півріччя 2015 року;

- податкової декларації з екологічного податку за ІІ квартал 2015 року;

- податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за II квартал 2015 року;

- податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин за ІІ квартал 2015 року;

- податкового розрахунку з плати за користування надрами в цілях, не пов’язаних з видобуванням корисних копалин, за ІI квартал 2015 року;

- податкової декларації туристичного збору за півріччя 2015 року;

- декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, за ІІ квартал 2015 року;

- податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1-ДФ) за ІІ квартал 2015 року.

14 серпня (п‘ятниця)

Закінчується термін сплати:

- авансових платежів з податку на доходи фізичних осіб фізичними особами – суб'єктами підприємницької діяльності на загальній системі оподаткування;

... Читати далі »

Переглядів: 305 | Додав: WWWWW_W | Дата: 07.08.2015 | Коментарі (0)

     Традиційно, в кінці березня -  на  початку квітня в бібліотеці відбувся тиждень дитячого читання, який підготувала   Кухновець Г. Ю.

     Мета тижня – підтримка читання  та широке використання літератури  у вихованні підростаючого покоління.

     Упродовж тижня  з 30 березня по 3 квітня в публічно-шкільній бібліотеці с. Остки бібліотекарем проводились виставки-презентації, інформаційні години, вікторини,  знайомилися з новинками літератури, газетними та журнальними статтями, дискутували на тему «Чи потрібно ходити в бібліотеку по книги і читати, коли є Інтернет?».

План заходів  Тижня дитячого читання:

1. Відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання:. Інформаційна година «Бібліотека – центр інформації» - 30.03.2015

2. Виставка – презентація молодіжної періодики «Крута тусовка» Виставка ілюстрацій до улюблених книг. - 31.03.2015

3. Літературна вікторина  «Золото добувається із землі, а знання — із книг». - 1.04.2015

4. Літературний калейдоскоп «Подорожуючи сторінками української книги» (сучасна молодіжна книга)  - 2.04.2015

5. Книжковий  бібліоподіум  «Книга мудрий добрий друг, книга знає все навкруг» (вікторина). Закриття тижня дитячого читання. - 3.04.2015

Ганна Кухновець

Переглядів: 358 | Додав: WWWWW_W | Дата: 06.04.2015 | Коментарі (0)

     29 січня в ПШБ с. Остки до Дня вшанування героїв Крут був проведений історичний відео урок «Україна: забута історія – Крути – Молода кров».
      Користувачі були ознайомлені з історією Крут, та переглянули фільм «Україна: забута історія – Крути – Молода кров».
    

Переглядів: 317 | Додав: WWWWW_W | Дата: 09.02.2015 | Коментарі (0)

     22 січня в ПШБ с. Остки була проведена інформаційна година до дня Соборності України. В ході свята користувачі були ознайомлені з цікавими фактами про Україну, переглянули фільм «Злука», були ознайомлені зі статтею 20 Конституції України.    Підсумком години стала вікторина по темі.
Анна Кухновець
Переглядів: 329 | Додав: WWWWW_W | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

Шановні друзі!
Прийміть сердечні вітання 
з Новим 2015 роком!
Рік кози не йде,а скаче,
На хвості несе удачу,
Цілий віз везе достатку,
В Україну, в кожну хатку!
Весело дзвенить дзвінками,
Радість, щоб була між нами.
В мирі, злагоді, надії,
Всі здійснились Ваші мрії!
Переглядів: 273 | Додав: WWWWW_W | Дата: 31.12.2014 | Коментарі (0)

15 грудня (понеділок)
 Останній день подання звітності:
- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) (форма № ЗВР-1) за листопад 2014 року, якщо не передбачено подання інформації по дротових або бездротових каналах зв'язку; довідки про використані розрахункові книжки.
Останній день сплати:
- збору за провадження торговельної діяльності, діяльності з надання платних послуг, здійснення торгівлі валютними цінностями (з придбанням торгового патенту) на січень 2015 року.
 
16 грудня (вівторок)
Останній день подання звітності:
- заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з I кварталу 2015 року та розрахунку доходу за попередній календарний рік.

19 грудня (п'ятниця)
Останній день подання звітності:
Переглядів: 351 | Додав: WWWWW_W | Дата: 04.12.2014 | Коментарі (0)

Шановні користувачі!
 
     Запрошуємо Вас взяти участь у анкетуванні на визначення Кращої книги Рівненщини.
      Анкетування проходить в рамках обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини», що реалізується в рамках обласної Програми розвитку культури Рівненської області на період до 2017 року.
 
Номінації конкурсу:
1. Прозове видання
2. Поетична збірка
3. Історико-краєзнавче видання
4. Довідкове видання
5. Документальне видання чи мемуари
6. Літературний дебют (книги видані за останні 5 років)
 
      Анкети можна отримати звернувшись до бібліотекаря.
Переглядів: 263 | Додав: WWWWW_W | Дата: 18.11.2014 | Коментарі (0)

     23 жовтня в публічно-шкільній бібліотеці с. Остки була проведена година пам’яті «Спогади пропалені порохом»,  присвячена Дню партизанської слави та партизанського руху в Україні. Із вступним словом виступила зав. бібліотекою, учні декламували вірші, далі переглянули фрагменти хронічко-документальних стрічок.
Анна Кухновець.
Переглядів: 233 | Додав: WWWWW_W | Дата: 24.10.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »