Вітаю Вас, Гість
  Мидловець Єва Гнатівна

     Про таких говорять, що вони знайшли своє місце в житті. Бог наділив її внутрішньою енергією і здатністю передавати її іншим, спонукаючи до дії. Природні здібності, прекрасні організаторські вміння, певна частка везіння стали для Мидловець Єви Гнатівни стартовим майданчиком для реалізації себе в педагогічній діяльності. Шлях досягнення цієї мети був нелегким для неї.
       Народилася Мидловець (Кухновець) Єва Гнатівна 25 травня 1935 року в с. Остки Рокитнівського району Рівненської області в сім'ї робітників. Була наймолодшою, десятою, дитиною в сім'ї.
       До школи пішла в 1945 році, в десятирічному віці, в нелегкі повоєнні роки. В школі навчалася старанно, усім цікавилася. Вирішила стати вчителем, коли ще навчалась у першому класі. 
       Перший педагогічний досвід отримала ще в 13-річному віці, навчаючись в четвертому класі, коли доводилося заміняти вчителя-фронтовика, який часто хворів.
       Школу закінчила на "відмінно". Після закінчення 7 класу, в 1952 році вступала в Костопільське педагогічне училище, але через неотримання виклику на складання іспитів, не вступила. 
       Пішла працювати, оскільки батьки були вже похилого віку і їх потрібно було доглядати. З 1953 по 1955 роки працювала касиром в Остківському заводоуправлінні будівельних матеріалів. 
       В 1954 році вийшла заміж. Протягом восьми років народила чотирьох дітей. 
       Навчалася заочно в Рокитнівській заочній школі, при Остківському консультпункті. В 1962 році закінчила 11 класів. 
       За порадою директора школи, Яворського Василя Олексійовича, вступала в Ровенський педагогічний інститут, але через великий набір студентів не вступила. 
       З 1965 по 1970 рік працювала в Остківській школі бібліотекарем.
       В 1967 році пощастило вступити в Ровенський педагогічний інститут ім. Д.З. Мануїльського на відділ методики і педагогіки початкового навчання. Вчилася заочно, один рік викладала математику в 5 класах.
       В 1972 році закінчила інститут. Працювала в Остківській школі вчителем початкових класів до 1991 року. Покинула школу і педагогічну діяльність за станом здоров'я. З виходом на заслужений відпочинок отримала можливість повністю віддатися улюбленій справі - вишиванню.
       Демократичний стиль спілкування - характерна риса Мидловець Єви Гнатівни. А завдяки таким рисам як мудрість, вимогливість до себе та інших, інтелект, благородство і висока духовна культура, вона завоювала авторитет серед колег та учнів.  
       Педагогічна діяльність Єви Гнатівни відзначена значком "Відмінник народної освіти УРСР"
       Нині серед учнів Єви Гнатівни є вчителі, лікарі, інженери, продавці, лісники, залізничники.
       Сьогодні Єва Гнатівна - пенсіонерка. Проживає в с.Остки Рокитнівського району Рівненської області.