Вітаю Вас, Гість
  Остківський лісгосп

     Директор Остківського ДЛГ – Михайленко Микола Миколайович 
- http://who-is-who.com.ua/bookmaket/rovno/4/22.html
       Державне підприємство «Остківське лісове господарство» входить до складу Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства.
       Створено в 1960 році на базі прийнятих від колгоспів лісів і частини лісів Рокитнівського лісгоспу з метою ведення лісового господарства, охорони і захисту, використання та відтворення лісів, охорони та раціонального ви¬користання державного мисливського фонду. Державний лісовий фонд лісгоспу налічує 35059 га, у тому числі покрита лісом - 30993 га.
       Правонаступник Остківського лісгоспзагу, держлісгоспу Остківський лісгосп розташований в зоні Полісся, яка простягається в північній частині України від границі з Польшею, вздовж границі з Білорусією і включає в себе Волинську, Рівненську, Житомирську, Київську, Чернігівську області. Ділиться на три округи: Західний, Центрально-Поліський, Києво-Чернігівський.
       Остківський лісгосп розміщений вздовж східної границі Західно-Полісьікого округу на кордоні Рівненської та Житомирської областей на протязі 65 км з півдня на північ, до границі з Білорусією. ЛісистІсть округа складає від 37% до 50%.
       Найбільший відсоток в лісовому фонді мають соснові, сосново-дубові, соснові з домішком берези, ольхи, осики, насадження. Хвойні насадження займають 64%, твердолистяні породи 9,5%, мягколистяна 26,5% загальної покритої лісом площі.
       Вікова структура лісів порушена надмірними рубками воєнного і теля¬чого періоду. Найбільшу площу займають молодняки (більше 60%), середньовікові деревостани (26%), достигаючі (9%), спілі (5%). 
       Природні умови обумовили велике розповсюдження суборових (44%), борових (24%) і судубравних (22%) типів лісорослинних умов. Клімат Західно-Поліського району помірний, вологий, з м’якою зимою, нестійкими морозами, частими відлигами, нежарким літом, значними опадами весною і осінню. Річна сума опадів складає 600 мм.