Вітаю Вас, Гість
  Мидловець Єва Гнатівна

Майстриня нашого села

       Мидловець Єва Гнатівна - відома у нашому селі своїми вишиванками. Гарна жінка, турботлива мати, добра бабуся, охайна господиня, прекрасна майстриня. Усе це увібрала у себе Мидловець Єва Гнатівна. Народилася 1935 року, виховала чотирьох дітей дочку і три сина. Закінчила Рівненський педагогічний інститут. Спочатку працювала в Остківській школі бібліотекарем, пізніше вчителем перших класів.
       Почала вишивати ще з дитячих років. Художня вишивка полонила серце жінки й з роками стала справою її життя.
       У доробку майстрині: вишивані рушники, серветки, вишиванки, жіночі сорочки, доріжки, накидки, картини, ікони.
       Єва Гнатівна й на 74 році свого життя невтомно вивчає, досліджує зразки народної вишивки з різних областей України. Доповнює візерунки своїми елементами, надаючи нового дихання старовинній українській вишивці. На душі - так ясно, добре і спокійно. Так майже завжди почувається, коли береться за улюблену справу.
       У Єви Гнатівни, як і у кожної жінки, часу на улюблене заняття ніколи не вистачало. На роботі - допитливі учні, сумлінна праця, вдома ж - сім'я, хатні клопоти, господарство. Доводилося викроювати годину-другу вночі, коли вже всі спали й ніхто не заважав та не відволікав, аби опанувати нову техніку вишивання, перенести на тканину з уяви візерунок і голкою творити прекрасне диво.
       Творіння рук майстрині завжди милують душу і серце односельців, коли виставляються на святі села, виставках у школі. Багато із своїх робіт рукодільниця дарує дітям, онукам, односельчанам. 
       Єва Гнатівна володіє кількома видами, але перевагу віддає хрестиковому. Особливо близькі їй релігійні мотиви, тому в своєму доробку має чимало ікон. Також милують око подаровані ікони рукодільниці у сільській школі і сусідніх храмах.
       Коли дивишся на роботи майстрині, дивуєшся яку красу можуть творити людські руки!
       Яким глибоким змістом наповнена кожна робота: чи то великодній рушник, чи вишитий пейзаж, чи полотна з зображенням святих. Важко описати довершеність, красу і неповторність робіт.
       Привітна і щира Єва Гнатівна тісно пов'язує своє життя із вишивкою, говорячи про це так: "Скільки буду жити, стільки вишивати".