Вітаю Вас, Гість
  Мисюкевич Анастасія Аркадіївна

    Добра, надзвичайно працьовита, високоерудована, духовно багата людина, прекрасний педагог. Ці слова можна певною мірою віднести до Мисюкевич Анастасії Аркадіївни - людини виняткової скромності, котра не любить наголошувати на своїй особистості, а надто на своїх заслугах. А говорити є про що.
       Того теплого жовтневого дня (20 жовтня) 1945 року , коли в с. Борщівка Ланівецького району Тернопільської області в сім'ї колгоспників Ліщуків народилася донечка, ніхто не міг передбачити, що стане вона талановитою вчителькою. Хист до вчителювання у жвавої кароокої дівчинки виявився дуже рано, ще в шкільні роки. Вона наполегливо допомагала подружці у навчанні, терпляче пояснювала незрозуміле.
       В 1952 році пішла в перший клас Борщівської загальноосвітньої школи. В школі улюбленим предметом була математика, тому вирішила стати вчителем математики. Після закінчення школи в 1963 році працювала в рідному колгоспі, а в 1965 - вступила на заочне відділення Тернопільського державного педагогічного інституту. 
       З січня 1968 році працювала в Томашгородській восьмирічній школі вчителем російської мови. 
       З 1 вересня 1968 року працювала в Єльнівській восьмирічній школі вчителем математики.
       Працювати було складно. В селі не було школи, класи були облаштовані в сільських хатах на різних відстанях одна від одної. Навчалися в дві зміни. Особливо складно було працювати в другу зміну, так як у школі не було світла і доводилося працювати при гасовій лампі, одній на цілий клас.
       В 1971 році переведена в Остківську восьмирічну школу на посаду вчителя математики.
       В цій школі пропрацювала 35 років на різних посадах: 
1972 - 1974 - вчителем математики
1974 - 1975 - директором школи
1975 - 1976 - заступником директора з НВР
1976 - 1985 - вчителем математики
1985 - 1988 - директором школи
1988 - 1993 - вчителем математики
1993 - 2002 - заступником директора з НВР
2002 - 2007 - вчителем математики
        Шлях до успіху поєднував природну допитливість, наполегливість, талант і працелюбність.
       Анастасія Аркадіївна виділялася серед колег відданістю справі, доброзичливістю, терпінням, компетенцією, тактовністю, гарною ерудицією. Авторитет Анастасії Аркадіївни з роками зростав.
       В с. Остки знайшла свою долю, вийшла заміж за ветлікаря Івана Васильовича, народила і виховала доньку й сина.
       Зараз Мисюкевич Анастасія Аркадіївна на заслуженому відпочинку, але часто відвідує школу і ділиться досвідом з молодим поколінням вчителів.