Вітаю Вас, Гість
  Гуріненко Йосип Михайлович

     Гуріненко Йосип Михайлович народився 15 жовтня 1927року в с. Білогородка Києво-Святошинського району, Київської області
       В сім'ї було 12 дітей: 4 - померло, залишилося 5 сестер і 3 брати.
       Юнацькі роки провів в рідному селі. Закінчив 4 класи. В 1941 році територію Київської області окупували німці. Прожив під окупацією два роки. Після звільнення села від німецьких окупантів, працював в новоствореному колгоспі, водночас знаходився в загонах народної дружини.
       2 лютого 1945 року був призваний на службу в регулярну " Червону армію" і направлений в м. Вологда 391 запасного стрілецького полку. Після 3-х місяців навчання в м. Вологді відправили в Монголію в 18 механізовану бригаду танкових частин.
       9 серпня 1945 році було оголошено війну з Японією. Через Монголію, пустелю Гобі, гори Фенган військову частину було переведено в провінцію Ладжурія м. Мукден, де вона виконувала миротворчу діяльність. Після 7 місяців миротворчої діяльності військову частину перекинули в Читинську область.
       В 1951 році мобілізувався з армії. Повернувся в рідне село де працював шофером. В1954 році був командирований в с. Остки, де працював на сезонних роботах шофером до 1957року.
       1957 році одружився і по 1961 рік працював в міжпромхозі смт. Рокитно. З 1961 року перейшов на року вийшов на пенсію. Має семеро дітей, одне померло. Діти зараз всі дорослі Гуріненко Йосип Михайлович має нагороди:

Орден Великої Вітчизняної війни;
Медаль Захиснику Вітчизни;
Медаль Жукова;
"29років Перемоги";
"З0років Перемоги";
"40років Перемоги";
" 50 років Перемоги ";
"За довголітню добросовісну працю".