Вітаю Вас, Гість
  Нові надходження

Вилар Симона
Рыцарь света : роман. / Симона Вилар. — 2-е изд. Харь­ков : Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» ; Белгород : ООО «Книжный клуб "Клуб семейного досуга”», 2014. — 576 с.
 
     У вирі інтриг, що оплели середньовічну Англію, вродливій вельможній пані Мілдред і безрідному зайді Артуру доведеться поборотися за право бути разом. Здається, усе проти них: закони суспільства, воля батьків дівчини, пильна увага до неї королівського сина... і таємниця, яка переслідує Артура. Чуже ім’я, й обладунки лицаря, які він незаконно привласнив, можуть дорого коштувати закоханим...
 Дереш Л.
Трохи пітьми : роман / Любко Дереш. — 2-ге вид. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. — 384 с.: іл.
 
     Улітку на далекій полонині Шипіт у Карпатах відбувається молодіжний з’їзд неформалів. Сюди приїжджає Гер, у якого є домовленість із невідомими людьми: вони мають приїхати, аби організувати фестиваль у фестивалі — зустріч самогуб­ців. Упродовж двох днів збираються шестеро майбутніх мерців: юна мазохістка, екстрасенс-невдаха, двійко дівчат із фобією переслідування, розчарований моло­дий програміст і Гер панк та алхімік з глибокою душевною травмою. Незрозу­мілі, несподівані події, герої-неформали, танці навколо вогнища, сеанси «шаманотерапії» не залишають часу на роздуми, вони спадають на всіх без винятку «самогубців», призводячи до драматичного фіналу.
 


Лис В. С.
Соло для Соломії : роман / Володимир Лис ; передм. Т. Прохаська. — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. - 368 с.
 
     Вона йде за покликом серця, помиляється сама й легко пробачає помилки іншим, сходить на самий верх величі людського духу та падає у безодню засуджен­ня оточуючих... Карколомні події XX століття — війна, примусова колективізація — події, що назавжди змінили не тільки людей, а й Україну. Та у межах історії кра­їни це лише пункт статистичних даних, за яким немає нічого, окрім чисел. А як щодо історії однієї людини, жінки, котра прагла звичайного земного щастя?
 
Жадан С. В.
Депеш Мод / С. В. Жадан; післямова П. А 3агребельного; худож.-оформлювачі Л.Д. Киркач-Осипова, І.В.Осипов. — Харків: Фоліо, 2011. — 229 с. — Графіті).
 
     Роман Сергія Жадана «Депеш Мод» — чтиво не для нервових і не для «правильних». Це непричесана і жорстка історія     входження в серйозне життя. Дія твору відбувається у червні 1993 року. Троє друзів мусять терміново знайти четвертого, який зник у невідомому напрямку, і повідомити його про самогубство вітчима. Вася Карбюратор повинен встигнути на похорон...
     Що це: пронизливий ліричний текст? стьоб? практичний довідник для нонконформіста і лівого терориста? релігійний роман? роман-знущання? «Депеш Мод» тільки з першого погляду скидається на галюцинацію напівголодного студентика, насправді це строкатий портрет перехідної доби і покоління, яке зависло в жорстокому міжчассі дев'яностих.
 

Талан С.
Помилка : роман / Світлана Талан ; передм. Ж. Куяви. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2014. – 336с.
 
     Багато років тому Вероніка пообіцяла подрузі, яка помирала, що не залишить її новонароджених малюків, Тимура і Діану. Але обіцянки не виконала… Сплинули роки. Її єдиний син став наркоманом. Що це, кара за помилки минулого? Як урятувати сина? І чи можна спокутувати провину перед покинутими дітьми?
 

Шевченко Н.
Подвійні міражі : роман / Наталка Шевченко ; передм. В. Гранецької . — Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2013. — 272 с.
 
     Від початку ця поїздка здавалася незвичайною. Семеро пасажирів у одно­му автобусі їдуть у невідомому їм напрямку. Водій наче вміє читати думки і по­водиться вкрай підозріло. Згодом те, що жахало, викликає справжню паніку, адже вони стали учасниками таємничої гри, яка буквально змінить їхні долі. Але коли тобі випадає така можливість — це везіння чи прокляття? І ніч три­ває нескінченно довго, вимагаючи кривавої жертви. Та чи вдасться їм самим обрати свою долю, якщо за них це намагаються зробити інші?
 Стельмах Я. М.
Митькозавр із Юрківки: повісті та оповідання / Я. М. Стельмах; післямова Л. В. Хмелевської-Стельмах; худож.-ілюстратор О. Г. Жуков; худож.-оформлювач О.Д.Кононученко. — Харків: Фоліо, 2013. — 156 с. — (Шкільна бібліотека української та світової літератури).
 
     ...Історія ця починалась зовсім звичайно. Друзі-п’ятикласники Сергій та Митько приїхали на літній відпочинок у село. Вчителька ботаніки дала їм завдання — зібрати колекцію комах. Але хто ж міг уявити, що замість комах хлопці почнуть полювати... на страшну химеру, що живе в озері. Звідки взялась та потвора, як її захопити? Друзі починають діяти...
     Про незвичайні, таємничі пригоди Сергія та Митька (і не тільки їх) весело розповідає відомий український письменник Ярослав Стельмах у своїй книжці повістей та оповідань «Митькозавр із Юрківки».