Вітаю Вас, Гість
  Вчительська доля

Учитель - це пророк,
який несе світло людям
і веде націю у майбутнє

       Кожна людина на Землі народжується для того, щоб виконати якусь місію. Основне завдання вчителя - виховати людину, сприяти її становленню. "Великий той учитель, який проймається справою, якої навчає" - писав древній філософ Катон Старший. 
     Мудрий, далекоглядний наставник на життєвій ниві, невтомний, самовідданий - аж до самопожертви - трудівник і безкорисливий слуга народу, лагідний, терплячий навчитель, високосвідомий громадянин своєї Вітчизни, перейнятий найгуманнішими ідеалами людства - таким постає перед нами вчитель.
       Педагогічний талант - який він? Сьогодні на це питання ще немає відповіді. І все-таки зрозуміло, що основним складником учительського хисту є любов до дітей. Роздумуючи над компонентами педагогічного таланту І. Франко писав:

"…Який же дар дістали ті,
Що так дітей учити вміють?
Мені здається в скарбі тім
Любві найбільш дісталось їм"

       Кожен педагог - неповторна творча індивідуальність з притаманною лише їй манерою світосприйняття.
        Кожен справжній учитель вміє усі болі й клопоти дитячого зростання переправляти на гарячому тиглі свого щирого серця, роз'ятреного любов'ю до милого й зворушливого в своїй кострубатості та їжакуватості юного створіння, в якому тверднуть грані Людини і Громадянина.
       Вдячність до свого вчителя - риса, можна сказати, вселюдська. 
       Кожній людині на все життя дорогі спогади про уроки, проведенні в школі, про вчителів, які наставляли уму-розуму. Адже школа дає людині путівку в життя.
       Але не завжди доля вчителя устелена трояндами.


Корнійчук Галина Степанівна

Мидловець Єва Гнатівна

Мисюкевич Анастасія Аркадіївна

Юшкевич Анатолій Володимирович

Марин Сергій Миколайович

Олексієнко Віра Олександрівна