Вітаю Вас, Гість
  Юшкевич Анатолій Володимирович

     Високий, ставний. Матово-бліде обличчя. Серйозні, завжди трохи засмучені, а водночас із ледь помітною усмішкою карі очі. Енергійні міцно стулені вуста. Над крутим чолом - сивий чуб… Таким запам'ятався усім, хто його знав, Анатолій Володимирович.
       Народився Юшкевич Анатолій Володимирович 4 вересня 1947 року в с. Висоцьк Висоцького (нині Дубровицького) району Ровенської області.
       В 1954 році пішов до першого класу Висоцької середньої школи.
       В зв'язку з роботою батьків, з 1956 по 1967 роки жив і навчався у Івано-Франківську, Ужгороді , Зарічному, в с. Серпники Зарічнянського району, в с. Біловіж Рокитнівського району.
       В 1965 року закінчив 11 класів Сновидовицької середньої школи.
       Після закінчення школи працював вчителем фізичного виховання в Біловізькій восьмирічній школі.
       У 1966 році був призваний у ряди Радянської Армії. Служив в Групі Радянських військ в Німеччині.
       В 1969 році, був демобілізований. Після демобілізації, працював в Дроздинській восьмирічній школі, а згодом у Остківській восьмирічній школі вчителем фізичного виховання.
       У січні-липні 1971 року жив і працював дефектоскопістом вагонного депо в м. Ковель Волинської області .
       З 1971 року працює в Остківській восьмирічній школі лаборантом, а потім вчителем фізичної культури.
       У 1978 році вступив до Ровенського педагогічного інституту ім. Д.З. Мануїльського на факультет педагогіки, який закінчив у1983 році.
       З 1984 по 2002 рік працює вчителем початкових класів в Остківській загальноосвітній школі.
       Надзвичайно талановитий і цілеспрямований, організований, вимогливий, насамперед до себе, Анатолій Володимирович був взірцем для наслідування і мудрим наставником для учнів. Він став наставником на життєвому шляху для понад 300 учнів. 
       Життєвий шлях Анатолія Володимировича трагічно обірвався на 56 році життя.
       Його пам'яті присвячений твір однієї з його учениць, випускниці нашої школи Тіт Валентини. 
       Вчитель ! О, скільки любих, чарівних спогадів пробуджується в моєму серці при цьому милому слові. Вчитель ! І от стоїть переді мною мій перший сивочолий Анатолій Володимирович Юшкевич , який зустрів нас колись своєю яскравою посмішкою, теплими батьківськими руками, улюбленець всієї дітвори, словом , другого такого немає в цілому світі !
       Мені хочеться сказати слова подяки йому за його доброту , сердечність, повагу до нас маленьких, вміння співчувати , за любов до життя , до свого рідного краю. Як нам було легко з ним ! Кожного дня ми відчували його підтримку. Ділилися з ним своїми радощами та мріями . І думали , так буде завжди. Та раптом його не стало. І, проводжаючи його в останню путь , я вперше зрозуміла, що він для нас значив. Наш перший вчитель !
       Я зрозуміла , що вчитель - це не професія , це покликання. На порозі юності я поклялась своєму педагогу, що у моєму житті буде завжди сіяти зірка, ім.'я якої "вчитель ".
       Я зрозуміла , що вчительська праця найскладніша , але водночас і най благородніша , найвеличніша, бо вчитель - це не професія , а покликання самої, душі. Такої трепетної, терплячої.
       Справжній вчитель - це людина ,яка має не тільки глибокі знання , а ще вміє спілкуватися з дітьми , виховувати їх чесними , працьовитими , добрими.
       Я зрозуміла, що вчитель той, хто говорить словами Маленького принца : "...добре бачити тільки серце. Найголовнішого очам не видно." І для мене вчитель - це те серце , яке бере на себе відповідальність за того, кого приручив.